Загальна середня освіта

На 01.01.2020 року відбулися зміни у мережі загальної середньої освіти, що пов'язано із утворенням двох опорних закладів освіти: Денихівського та П'ятигірського ліцеїв.

Крім цього утворено Кошівську філію Кашперівського ліцею.

Таким чином, на початок 2020 року в управліні відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації знаходиться 5 закладів загальної середньої освіти, з яких: 3- опорниі, до структури яких входить по одній філії.

Опорні заклади освіти та філії

1. Денихівський ліцей Тетіївської районної ради Київської області

Клюківська філія Денихівського ліцею Тетіївської районної ради Київської області

2. Кашперівський ліцей Тетіївської районної ради Київської області

Кошівська філія Кашперівського ліцею Тетіївської районної ради Київської області

3. П'ятигірський ліцей Тетіївської районної ради Київської області

Галайківська філія П`ятигірського ліцею Тетіївської районної ради Київської області

Заклади освіти із самостійним статусом

1. Височанське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради Київської області

2. Теліжинецьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради Київської області

Станом на червень 2018 року в Тетіївському районі функціонує 8 закладів загальної середньої освіти: з них 4 – І-ІІ ступенів, 5 – І-ІІІ ступенів  та 6 – закладів дошкільної освіти, а також Тетіївський районний інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) створений рішенням сесії Тетіївської районної ради VII скликання від 21 листопада 2017 року №284-23-VII, який відповідно до угоди по спів-фінансуванню обслуговує дітей та учнів Тетіївського району і Тетіївської ОТГ (Створюється 1 на 7 тис. дитячого населення).У зв’язку зі створенням Тетіївської об’єднаної територіальної громади, яка запрацювала з початком 2018 року, було передано ряд закладів освіти, які відносяться до сфери впливу Тетіївської міської ради (ОТГ). Рішення сесій Тетіївської районної ради VII скликання: від 20.03.2018 року №347-28-VII «Про передачу в оперативне управління Тетіївській міській раді (ОТГ) закладів освіти»; від 28.03.2018 №356-28-VII «Про внесення змін до рішення Тетіївської районної ради від 20.03.2018 №346-28-VII «Про передачу із оперативного управління до Тетіївської міської ради (ОТГ) дошкільних навчальних закладів»; від 28.03.2018 №362-28-VII «Про передачу Тетіївської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради Київської області в оперативне управління Тетіївській міській раді»; від 28.03.2018 №360-28-VII «Про передачу Тетіївського районного Центру позашкільної освіти в комунальну власність Тетіївської міської ради»; від 28.03.2018 №361-28-VII «Про передачу Тетіївської районної дитячої юнацько-спортивної школи в комунальну власність Тетіївської міської ради»; від 24.05.2018 №380-30-VII «Про передачу закладів освіти в комунальну власність Тетіївської міської ради».

Повна назва навчального закладу

Адреса закладу
(індекс, населений пункт, вулиця,
№ будинку)