Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Виховання шкільної молоді

Профорієнтаційний захід для старшокласників

 

Минулого тижня,  в погожу  осінню пору, старшокласники Денихівської, П’ятигірської  загальноосвітніх шкіл  І – ІІІ ступенів та КЗ Кашперівське НВО «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» побували в мальовничій  Умані щоб здійснити візит до Уманського національного університету садівництва. 

Окрім тетіївчан чимало гостей з різних областей України приїхали відвідати університет в рамках проведення Дня відкритих дверей аби дізнатися про специфіку навчання в університеті та відчути дух наукового пізнання. Мажорної тональності додавала не лише сонячна погода, а й самі організатори дійства, адже найініціативніші викладачі та студенти взялися до справи, аби якомога краще та повніше представити свої факультети і кафедри.

 

Тож майбутніх абітурієнтів на кожному кроці чекали цікаві розповіді, пізнавальні бесіди та приємні відкриття. Найбільшою популярністю користувалися фотозони факультету менеджменту, розташовані біля корпусу № 4.  Вражали відвідувачів екзотичні оранжереї університету; вабили око незвичні експонати кафедр найстаріших факультетів – агрономії і плодоовочівництва, екології та захисту рослин; заворожували представлені експозиції факультетів лісового та садово-паркового господарства й інженерно-технологічного. А дух старовинного корпусу № 1 змушував усіх поринути в атмосферу давнього студейського життя.

Як результат  - кілька старшокласників навіть виявили бажання по закінченню школи навчатися в даному закладі вищої освіти.