Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Стратегічна сесія в Тетіївському районі

12 вересня на базі Денихівської ЗОШ І – ІІІ ступенів представники закладів освіти району визначали стратегію розвитку освіти Тетіївського району до 2027 року. У роботі заходу взяли участь заступник голови районної ради Поліщук О.А., начальник відділу освіти В. Васютинський, керівники закладів загальної середньої і дошкільної освіти, працівники районного методичного кабінету. Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації представляла Ткач О.Ю.

Обговорювалися у формі воркшопу з елементами тренінгу питання сучасного стану й перспектив розвитку освітньої галузі району на наступні роки, які передбачають впровадження концепції Нової української школи в умовах регіону. Визначено переваги реформування освіти, можливості й ризики. Наголос зроблено на необхідності визначення чіткої державної політики щодо галузі, покращення фінансування та забезпечення мотивації учителя й учня, зміни соціальних акцентів щодо розвитку освітнього процесу та його учасників.

У підсумку наголошено на обов’язковості розроблення на умовах партнерства стратегії розвитку кожного закладу освіти району.

 « повернутися до списку новин