Долучайтеся до руху в напрямі інклюзивного навчання з нами!

30.01.2020 року на базі КУ "Тетіївський районний інклюзивно-ресурсний центр" педагогічними працівниками ІРЦ було проведено круглий стіл на тему "Корекційна робота в діяльності психологічної служби закладів освіти, співпраця з Інклюзивно-ресурсним центром" для практичних психологів та соціальних педагогів району за планом:

І. Теоретична частина

1. Корекційна робота в діяльності психологічної служби закладів освіти. Діти з особливими освітніми потребами в ЗЗСО

Методист РМК М.Поліщук

2. Співпраця психологічної служби району з Інклюзивно-ресурсним центром. Організація і створення спеціальної команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Завдання психологічного і соціального супроводу дітей з особливими освітніми потребами при залученні їх у загальноосвітній простір.

Директор ІРЦ Н.Панова

ІІ. Практична частина

1.Корекційно-розвиткова робота практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами у структурі навчально-виховного процесу. Майстер-клас: корекційне заняття з дітьми «Розвиток пізнавальних процесів»

Практичний психолог ІРЦ І. Стахова

2.. Роль практичного психолога і соціального педагога у команді психолого-педагогічного супроводу: функції, завдання, обов’язки. Круглий стіл «Вправляння у вмінні визначати потенційні можливості дитини»(робота в групах)

Директор ІРЦ Н.Панова

Дякуємо учасникам за активність, бажання співпрацювати та обмінюватися досвідом!