Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Запобігання торгівлі людьми

Торгівля людьми («живим товаром») як асоціальне, кримінальне явище має особливість пристосовуватися до нових умов життя, міняти свої форми та методи залежно від економічної  та соціальної ситуації у кожній  конкретній країні  й у всьому світі. Тому з часом з’являються нові тенденції в торгівлі людьми, зокрема  такі як омолодження бізнесу та дитяче рабство, також торгівці активно переміщаються до маленьких містечок та сіл.

Тому саме заклади освіти в невеликих  населених пунктах є потужним  інформаційним фактором запобігання поширенню торгівлі людьми. Педагогічні працівники навчальних закладів є організаторами профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми і можуть її здійснювати, використовуючи  прямий вплив та різні інтерактивні форми. Тренінгове заняття з учнями 11 класу Денихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему: «Запобігання торгівлі людьми» було проведено практичним психологом Ж. Б. Мельник згідно з графіком роботи територіальних груп районної психологічної служби відділу освіти Тетіївської РДА (21 листопада 2018 року).

    На занятті були використані  відеоролики, велася робота в групах,  були розглянуті різні  ситуації.  Жанна Борисівна докладно проінформувала учасників про ймовірні  ризики  попадання в ситуацію торгівлі людьми. Учні  виробили правила як запобігти і уберегти себе, однолітків, дітей, дорослих  від «білого рабства».« повернутися до списку новин