Нарада директорів закладів освіти

28 лютого, в останній день зими, на нараді директорів закладів загальної й дошкільної освіти Тетіївського району мова йшла про необхідність економії теплоенергії, оскільки виявлено перевитрати порівняно з таким же періодом минулого року.

мм

Участь в нараді взяли  Н. Жубер голова Тетіївської районної ради,  Н.Дячук, в.о. голови районної адміністрації, В. Затишний, начальник фінансового управління районної адміністрації. Розмова вийшла конструктивною. Присутні дійшли згоди щодо необхідності раціонального використання енергоносіїв й контролю за цим процесом з боку керівників закладів, оскільки фінансові можливості районного бюджету обмежені.

В. Васютинський, начальник відділу освіти, наголосив на питаннях необхідності поступового переходу закладів освіти на організаційну, кадрову й фінансову автономію, адже це вимога Закону  України « Про освіту», процесів децентралізації, які стали пріоритетним напрямом  суспільного  поступу. О.Лях, завідувач райметодкабінетом,  наголосила на необхідності приведення шкільної документації в належний стан; познайомила з результатами перевірок закладів загальної середньої освіти Державною службою якості освіти України  в 2018 році. Методисти В.Колосовська, О. Гусарчук, М.Поліщук довели до відома присутніх результати участі школярів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, вимоги щодо здійснення замовлень на курси підвищення кваліфікації педагогічних кадрів на 2019/2020 навчальний рік, станом підготовки до проведення ЗНО і основними вимогами  законодавства щодо протидії булінгу в системі освіти Тетіївського району.