Інструктивно-координаційна зустріч

Нещодавно відбулася інструктивно-координаційна зустріч заступників   директорів з виховної роботи і педагогів-організаторів ЗЗСО Тетіївського району на базі районного  методичного кабінету.

Тема зустрічі: «Підвищення фахової компетентності педагогічних працівників у виховній роботі. Сторітеллінг – ефективний метод навчання і виховання». В теоретичній частині зустрічі були розглянуті питання щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зокрема присутні були ознайомлені з наказом відділу освіти № 203 від 17 грудня «Про затвердження плану заходів з національно-патріотичного виховання в системі освіти  Тетіївського району на 2019 рік» відповідно до Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки. Також велася мова про організацію в закладах освіти району виховної роботи з питань запобігання і протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.

Особлива роль приділялася організації  діяльності учнівського самоврядування з попередження шкільного булінгу.

В практичній частині семінару учасники мали нагоду відкрити для себе і навчитися використовувати у виховній роботі  ефективний метод навчання і виховання – сторітеллінг, який успішно використовував і пропагував великий український педагог В. Сухомлинський