Відкриття табірної зміни

Літо, літечко! Тепленько, сонячно, гарно!  Не просто гарно, а чудово, казково! Така благодать на землі, коли приходить чарівне літо. Теплі промені яскравого сонечка зігрівають навколишній світ. Все цвіте, достигає.  Літо приносить красу, тепло і радість.

Саме такої пори розпочали роботу пришкільні відпочинкові і мовні табори на базі закладів освіти Тетіївського району.

Цьогоріч   у відпочинкових таборах будуть набиратися сил 270 дітей, а водночас 120 дітей поповнять знання з англійської мови у 2-х мовних таборах, які працюватимуть за проектом «GoCamp».

Поспілкуватись англійською з  волонтером-носієм мови з Англії Марком Рандал, дізнатись більше про культуру, обмінятись  думками   зможуть учні Денихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відкриття табірної зміни пройшло весело, цікаво, радісно.

Побажаємо учасникам  проявити креативність,бути  активними.

Гарного всім настрою, нових вражень та захоплюючого відпочинку!

м