Формування безпечного освітнього середовища в закладі

Завдання освітян – робити все, аби сучасні діти могли навчатися без страху і насилля, отримувати ціннісні життєві навички в безпечному освітньому середовищі, де відсутні будь-які прояви насильства, де наявні зручні умови навчання та праці, де панує взаємоповага, комфортна міжособистісна взаємодія, що сприяє емоційному благополуччю учнів, педагогів і батьків.

31 жовтня на базі РМК Тетіївського району відбулася інструктивно-методична нарада класних керівників 5-тих класів. Практична частина наради відбувалася у формі заняття з елементами тренінгу.

Учасники зібрання опрацювали різні форми роботи з учнівським колективом, який адаптується до середньої ланки в школі; ознайомилися з методами формування дружніх стосунків у класі, вироблення правил поведінки, створення колективного класного «Кодексу безпечного середовища» .