Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Дорогу здолає той, хто йде

Традиційний настановний форум  2018 освітян Тетіївського району відбувся 28 серпня.

У великому залі адмінприміщення було людно, адже з’їхалися педагоги усіх закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які знаходяться в управлінні відділу освіти райдержадміністрації, голови виконавчих комітетів сільських рад,  щоб підвести підсумки рокові, що минув,  та отримати настанови на  новий навчальний рік. Участь в роботі форуму (конференції) взяли: Троянська Н.І., голова районної державної адміністрації; Поліщук О.А.,  в.о. голови районної ради; Дячук Н.А., заступник голови районної адміністрації, Дімова М.С., голова профспілки працівників освіти Тетіївщини.

 

Центральним був виступ начальника відділу освіти Васютинського В.В. «Освітня галузь Тетіївського району: здобутки, проблеми, завдання», в якому зроблено детальний аналіз здобутків і проблем функціонування закладів освіти у минулому 2017 / 2018 навчальному році, їх готовності до роботи в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

У своїх  виступах директори  закладів загальної середньої освіти Корнієнко І.В. та   Єншина Н.В. зупинилися на особливостях роботи опорного закладу та формах співпраці з органами самоврядування, керівниками підприємств, батьками, які були і є основними партнерами педагогічних колективів шкіл у їх підготовці до нового 2018/2019 навчального року.

Кульмінацією, приємною  ізюминкою заходу стало вітання школярів та вихованців студії «Капітошка» Тетіївського Центру позашкільної освіти, які 1 вересня переступлять шкільний поріг. Це вітання було своєрідним подарунком  від голови профспілки працівників освіти Дімової М.С.. У своєму виступі на форумі Марія Степанівна позитивно оцінила  ті зміни, які відбулися в закладах освіти, що належать до управління райдержадміністрації.

Заключним акордом форуму було слово голови районної адміністрації Троянської Н.І., в якому вона акцентувала увагу  на шляхах вирішення проблемних питань у фінансуванні освітньої галузі, підготовці закладів до роботи в поточному навчальному році, створенні нового освітнього простору. Наталія Іванівна також подякувала колективам усіх закладів, головам виконавчих комітетів сільських рад, благодійникам за належну підготовку  до нового навчального року, виконання посильних ремонтних робіт, які дали можливість оновити естетичний вигляд приміщень шкіл і садочків та  оновити навчально – технічну базу. Керівникам закладів були вручені подяки голови адміністрації та районної ради. 

Ще одним приємним моментом зібрання освітян стало вручення освітянам відзнак. Подяку голови Київської обласної державної адміністрації отримала Іванюта Н.Ф., вчитель біології КЗ Кашперівське НВО (ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок».

Регіональну премію «За заслуги в галузі освіти» у 2018 році  отримали Агеєв Ю.Т., вчитель фізичної культури Височанського НВО «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»; Гречанюк О.М., завідувач Денихівського ДНЗ «Світанок»; Лошак А.Н., директор Клюківського НВО «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок».

Повна версія виступу начальника відділу освіти В.В.Васютинського розміщена на офіційному сайті відділу освіти http://tetiivska.osv.org.ua/.

Відеозвіт можна побачити за адресою https://www.facebook.com/groups/656315487834341/.

 

 « повернутися до списку новин