У пошуках нових форм та методів освітніх інновацій

27 лютого на базі Денихівської ЗОШ І-ІІІст працювала творча майстерня вчителів мовно-літературної галузі ЗЗСО Тетіївського району за темою «У пошуках нових форм та методів освітніх інновацій».

Вчителі закладу освіти презентували колегам навчальні заняття із використанням різних форм та методів освітніх інновацій: урок української мови у 5класі -- учитель Стоматюк П.І., урок української мови в 11 класі (профільний рівень)– учитель Гуменюк Т.А., інтегрований урок зарубіжної і англійської мови у 6 класі – учителі Лаштаба Я.В. і Криворученко Г.Д..

Директор школи Ткачук Р.В. презентувала інтелектуальну гру «Стем-квест» як одну з моделей інноваційної діяльності вчителя в позаурочній роботі. Учасники заходу побували на екскурсії у шкільному музеї (зав. Кравченко С.В.).
Методист РМК Колосовська В.П. провела навчальний тренінг «Інноваційна компетентність педагога», в ході якого учителі обговорили переваги, недоліки та помилки під час впровадження нових технологій в освітній процес, визначили якості, якими повинен володіти педагог, працюючи в інноваційному режимі