Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Засідання територіальної групи

            «Твори добро на радість людям», саме такою темою розпочалося заняття територіальної групи працівників психологічної служби  на базі Клюківського НВО. Головними учасниками заняття були учні 4-го класу. Класний керівник і соціальний педагог Світлана Миколаївна Гасюк поставила за мету нагадати всім присутнім про традиції доброчинності як історичну та духовну спадщину українського народу, що робити  добро – це органічна потреба  для кожної людини. Однак, як і в кожній справі, благодійності треба  навчатися, а для цього треба вміти формувати  позитивну думку, почуття милосердя. бажання творити добро.

 Діти разом з присутніми дорослими виконували різні вправи: «Привітання», «Побажання», «Передай тепло сердечок», « Мозковий штурм», «Квточка-семицвіточка», «Кошик доброти». Будуючи асоціативний кущ «Квітка-багатобарвниця», учасники до слова «доброта» підбирали слова, схожі за змістом. Листаючи  «сторінки історії» всі присутні пригадали,  дізналися про   благодійництво на Україні ще з давніх часів і до сьогодення.

Гра «Дерево життя» дала можливість всім учасникам розробити правила життя справжньої Людини. На завершення години спілкування кожен на своєму сердечку написав ті людські чесноти,  які найбільше сподобалися і побажав усім добра під чудовий відеокліп  до пісні Наталії Май «Твори добро».

 « повернутися до списку новин