Засідання територіальної групи

«Твори добро на радість людям», саме такою темою розпочалося заняття територіальної групи працівників психологічної служби  на базі Клюківського НВО. Головними учасниками заняття були учні 4-го класу. Класний керівник і соціальний педагог Світлана Миколаївна Гасюк поставила за мету нагадати всім присутнім про традиції доброчинності як історичну та духовну спадщину українського народу, що робити  добро – це органічна потреба  для кожної людини. Однак, як і в кожній справі, благодійності треба  навчатися, а для цього треба вміти формувати  позитивну думку, почуття милосердя. бажання творити добро.

Діти разом з присутніми дорослими виконували різні вправи: «Привітання», «Побажання», «Передай тепло сердечок», « Мозковий штурм», «Квточка-семицвіточка», «Кошик доброти». Будуючи асоціативний кущ «Квітка-багатобарвниця», учасники до слова «доброта» підбирали слова, схожі за змістом. Листаючи  «сторінки історії» всі присутні пригадали,  дізналися про   благодійництво на Україні ще з давніх часів і до сьогодення.

Гра «Дерево життя» дала можливість всім учасникам розробити правила життя справжньої Людини. На завершення години спілкування кожен на своєму сердечку написав ті людські чесноти,  які найбільше сподобалися і побажав усім добра під чудовий відеокліп  до пісні Наталії Май «Твори добро».