Інструктивно- координаційна зустріч

31.10.2018року на базі методичного кабінету відділу освіти Тетіївського району відбулася інструктивно-координаційна зустріч очільників шкільних методичних обєднань закладів загальної середньої освіти.

Учасники зустрічі мали можливість поповнити методичними матеріалами шкільну «Папку класного керівника», опрацювати можливі варіанти планування роботи шкільних методичних комісій і обєднань класних керівників у закладах, переглянути презентації «Адаптація учнів 5-их класів до навчання в основній школі», «Домашнє насильство, його причини і форми»(для роботи з батьками). Методист РМК Поліщук М.А. продемонструвала учасникам засідання наявність методичного  ресурсу для використання у виховній роботі класного керівника.