Навчально – методичний захід для керівників закладів освіти Тетіївського району «Основні орієнтири розвитку освіти у 2020 році»

28 січня  було проведено навчально – методичний захід для керівників закладів освіти Тетіївського району з теми « Основні орієнтири розвитку освіти у 2020 році». У роботі взяли участь О. Возний, в.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації, Н.Жубер, голова Тетіївської районної ради, В.Васютинський, начальник відділу освіти, методисти РМК.

Увагу учасників семінару  зосереджено на питаннях, пов’язаних із здійсненням  підготовчих заходів до впровадження системи НАССР в організацію харчування дітей, національних підсумках участі України в міжнародному моніторингу якості освіти PISA-2018  та  основних новелах Закону України « Про повну загальну середню освіту», що додало керівникам закладів освіти й району розуміння траєкторій подальшого реформування освітньої галузі вцілому й кожного закладу, зокрема.

Ми не стоїмо на місці в плані встановлення чітких цілей розвитку освітньої системи. І хоча проблеми існують, але  зміни, які відбуваються та плануються у зв’язку із введенням нового закону про повну загальну середню освіту показують  рух в правильному  напрямку.  Найболючішим питанням по впровадженню пропонованих заходів з реформування освіти, за словами начальника відділу освіти, є питання соціально – економічного статусу закладів освіти, що пов’язано із рівнем  їх фінансування.

У частині обговорення нагальних питань функціонування освітньої галузі району піднімалися питання оновлення технологічного обладнання харчоблоків, інформування про стан захворюваності серед дітей і педагогічних працівників, поновлення інформації на інформаційних ресурсах  закладів освіти.