Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

На порозі нового навчального року

 

Задля забезпечення організованого початку нового начального року в опорних закладах загальної середньої освіти, які знаходяться в сфері управління органів влади Тетіївського району, 22 серпня 2019 року відбулася робоча зустріч на партнерських засадах: влада - директори опорних закладів освіти та завідувачі їх філій - методична служба .

Участь в роботі взяли Н. Жубер, голова Тетіївської районної ради, Н. Дячук, заступник голови Тетіївської райдержадміністрації, В. Васютинський, начальник відділу освіти, методисти РМК, директори опорних ЗО та їх філій.

Учасники зустрічі в діловій, конструктивній розмові узгодили принципові положення статутних документів закладів зважаючи на останні нововведення чинного законодавства про освіту, які подаються на затвердження сесії районної ради. Обговорили та намітили шляхи співпраці опорного закладу з філією, можливості фінансово – матеріального забезпечення закладів освіти в межах функціонування освітніх округів та опорних закладів. Директори ОЗО та завідувачі філій з’ясували перші кроки і заходи, які дадуть можливість злагоджено запрацювати вже з 2 вересня.« повернутися до списку новин