Курси НУШ

02.11.2018 року закінчилося навчання вчителів початкової школи, які з 1 вересня 2019 року будуть навчати перші класи. Учасниками тренінгів стали педагоги ЗЗСО Тетіївського району та Тетіївської міської ради.

Основна увага приділялася особливостям викладання навчальних предметів: інтегрованого курсу «Я досліджую світ», навчання грамоти, математики. Мета і цілі оцінювання в сучасній школі, формувальне оцінювання, спостереження і ведення записів, з такими питаннями були ознайомлені учасники  тренінгу під керівництвом регіонального тренера Бальчук Людмили Миколаївни.

Учителі стали активними учасниками практичної частини сесії. Під час сесії вчителі звітувати про досягнення в навчанні з підвищення свого фахового рівня на онлайн-курсі Ed-eraom. Усі педагоги з успіхом опанували 60 годин навчання в режимі  онлайн і отримали сертифікати.

Закінчення сесії відбулося у формі захисту проектів, які підготували всі вчителі. Слухачі курсів отримали також сертифікати, які підтвердили, що вони пройшли курс підготовки з упровадження нового змісту початкової освіти. І саме це дає їм право викладати в перших класах Нової української початкової школи з 1 вересня 2019 року.

Бажаємо нашим педагогам успіхів у впровадження нововведень освітнього простору нашої держави!