З 1 до 31 жовтня 2019 року в усіх куточках України проходить Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».
Активно долучилися до проведення місячника і школярі Галайківського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» разом з бібліотекарем П’ясецькою Оксаною Іванівною. Школярі займалися інтерактивним кардмейкінгом, тобто, виготовляли листівки, присвячені Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек та готували рекламно-іміджеву продукцію: плакати Бібліотеки по НУШ.

Особливо дітлахам сподобалось дублер - шоу «Бібліотекар на перерві». Бібліотекарі-старшокласники допомагали учням 1-4 класів вибрати книжки, ділилися своїми враженнями про прочитане. Тут була і виставка книг «Книжкова алея по НУШ» і День бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, вирізаємо, складаємо». Над фотоколажами працювали дев’ятикласники.
Проведені заходи сприяли задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню, створенню іміджу шкільної бібліотеки