Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Колегія відділу освіти

21 березня 2019 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації.

Участь  в роботі колегії взяли керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти Тетіївського району, які знаходяться в управлінні відділу освіти.  

В. Васютинський, начальник відділу освіти,  ознайомив учасників заходу з інформацією щодо проведення року дитини, яким оголошено 2019 рік  в Київській області.  О.Лях, завідувач РМК,  довела до відома керівників освіти довідку про результати моніторингу виконання навчальних програм з предметів суспільствознавчої галузі. Доповідач звернула увагу керівників ЗЗСО на необхідність оновлення навчально – методичного забезпечення кабінетів історії і правознавства та заохочення вчителів суспільних дисциплін до активнішого використання в практиці роботи сучасних методик викладання предметів, щоб підвищити інтерес школярів до вивчення вітчизняної історії. 

Методисти РМК В.Колосовська й  Л. Шпиця організували спілкування в колі  з актуального питання: «Про формування партнерського соціуму в умовах Нової української школи». Визначили успіхи й проблемні питання, які сьогодні виникають у взаємовідносинах з батьками, які мають бути найпершими партнерами вчителя в освітньому процесі.    « повернутися до списку новин