Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

З Днем працівників освіти

Шановні освітяни Тетіївщини! Щороку на початку осені до нас приходить професійне освітянське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють чорнобривці, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові вам.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. І хоча частенько вона з гірчинкою, і Держава не завжди поціновує належно учительський труд, більшість із вас прикрасили свої аватарки підписом «пишаюся, що я вчитель». А це - свідчення вірності професії, любові до своїх вихованців, терпимості до «вітрів» у суспільстві, бо у ваших руках найдорожче – діти.

Відділ освіти Тетіївської райдержадміністрації у ці дні висловлює вам, шановні колеги, щиру подяку за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Тож будьте здорові, з радістю зустрічайте кожний новий день. І нехай обрана вами професія дарує ЛЮБОВ, ШАНУ, ПОВАГУ і добробут вашим родинам та Україні. Вітаємо, Вас-освітяни Тетіївщини!.pdf« повернутися до списку новин