Майстер-клас для вчителів англійської мови

11 лютого на базі П'ятигірського ліцею  було проведено  практичне заняття для вчителів англійської мови закладів освіти Тетіївського району .  Вчителі англійської мови Пятигірського ліцею  Манєєва В.М. та  Правук  С.М.  провели  майстер-клас  з теми «Шляхи розвитку усного мовлення для підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності» в основній та старшій школі.   Розвиток мовленнєвої компетенції на уроках англійської мови є однією з умов вільного володіння іноземною мовою.

Виконуючи вправи та завдання, що формують мовленнєву компетенцію, учні розвивають пізнавальну діяльність, вчаться самостійно мислити – і вчитель лише керує навчальним процесом. Різноманітність мовленнєвих ситуацій, які можуть бути створені в класі, сприяють формуванню в учнів стійкого інтересу до вивчення іноземної мови, внутрішньої мотивації до опанування іноземною мовою.

Педагогічні працівники обмінялися досвідом  з використання  форм, методів і режимів роботи з даної теми.