20 лютого- День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні – болюча дата в новітній історії України. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно.Заходи проведені в закладах освіти Тетіївського райну спрямовані на формування в молоді життєвих компетентностей, прищеплення любові до України, розвиток у молоді бажання стати гідними громадянами України та виховання патріотичної свідомості.

З метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, героїзму українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, в Галайківській філії П’ятигірського ліцею відбулася лінійка «Молитва лине в небеса…».

Ангели Майдану,,,Уклін і Шана,,,,Світла і вічна Пам'ять Героям Небесної Сотні,,,, Юним Героям присвячується,,Наймолодшим з Небесної Варти, в Денихівському ліцеї вшанували загиблих.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у Височанському навчально-виховному об*єднанні

В Клюківській філії Денихівського ліцею провели Годину пам*яті Героїв Небесної Сотні

Біля пам'ятника "Борцям за волю України" села Кашперівка був проведений мітинг-реквієм, приурочений пам’яті Героям Небесної Сотні. Участь в якому взяли учні та педагогічний колектив Кашперівського ліцею.