Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Побудова виховної роботи  в закладі освіти в дусі "діяльнісного патріотизму"

27 лютого відбувся районний семінар-практикум  на тему «Побудова виховної роботи  в закладі освіти в дусі «діяльнісного патріотизму». Пошук форм роботи» (на базі Денихівського ліцею)

Січень… Лютий… Історичні події в українського народу. Дні пам’яті …

Крути… Небесна сотня… Дебальцево… Біль утрат… І  Душі праведних відлітають у Вічність,  щоб засяяти зорями…  Попереду завжди найсвідоміші, найактивніші. Як смолоскипи, що осяюють пітьму. Завдяки таким і існує світ. Завдяки   стійким, витривалим, мужнім патріотам  і стоїть  наша незалежна Україна.

Попереду ті, що згоріли,

А за ними ті , що зоріли,

А за ними ті, що терпіли,

А їм в спину – кулі та стріли…

                                                                     Олеся Мамчич

Темі «діяльнісного патріотизму», організації виховної роботи в закладі освіти з питань національно - патріотичного виховання був присвячений семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів, який відбувся 27 лютого на базі  Денихівського ліцею Тетіївської районної ради Київської області. В ході семінару своїм багаторічним досвідом з питань формування  в дітей та  шкільної молоді «діяльнісного патріотизму» поділилася заступник директора закладу з виховної роботи  Кравченко С.В. Свою розповідь Світлана Віталіївна  презентувала світлинами-слайдами, які відображали системну, циклічну,  чітко організовану  роботу  педколективу як згуртованої, цілеспрямованої  команди, зокрема  в напрямку національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Відчутною у підготовці семінару була робота молодого спеціаліста педагога-організатора закладу А.Хоменко.

Учасники семінару ознайомилися з різними формами роботи, які яскраво, самовіддано демонстрували учні школи: екскурсія, флешмоб, читання віршів на патріотичну тематику, автором яких є сама С.В.Кравченко. Ознайомилися  учасники семінару і з новою формою роботи з дітьми. Майстер-клас «Портрет патріота» (казка-квест) провела методист РМК  Поліщук М.А.

  Сльози  болю…, але є велика віра в серці і надія, є мужність до мудрих дій !  Ще розквітне наша Україна, незламна її сила і воля!  -  на такій оптимістичній  ноті завершився семінар-практикум.


 

 

 « повернутися до списку новин