Стартуємо в 2018-2019 навчальному році

Стартуємо в 2018 – 2019 навчальному році

Для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  Тетіївського району розпочалась активна фаза підготовки до нового навчального року.

14  - 16 серпня відбувся очний трьохденний етап (організаційно – настановна сесія)  виїзних пролонгованих курсів  підвищення фахової майстерності  для учителів української мови та літератури, математики і вчителів початкових класів. Педагогічні працівники, які працюють з дітьми з особливими потребами,  проходять навчання з проблеми: «Інклюзивна освіта: технологія індивідуального навчання».  Курси організовані Гусарчук О.І., методистом  районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської РДА спільно із КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти педагогічних кадрів».

Заняття з математики проводить  Ліпчевський Л.В., завідувач відділом методики викладання математики, фізики й астрономії, який детально ознайомив учителів з особливостями викладання предметів у новому навчальному році.

Дерій О. В.  та Лященко О.Б. методисти відділу  спеціальної педагогіки; Вихрестенко Ж.В.,  викладач кафедри педагогіки та психології; Бичевська Л.В. і Звгурська С.М., методисти відділення методики викладання української мови та літератури, зарубіжної  літератури знайомили із сучасними підходами до формування ключових компетентностей учнів в своїх  навчальних предметах та сферах.

Цікавим й змістовним  стало заняття, проведене Качуровським В.С., завідувачем відділу  методики викладання фізичної культури і Захисту Вітчизни, складовою якого був майстер – клас з особливостей побудови уроку фізичної культури в початковій школі.