Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації

Новини

Віват футбол!

Дата створення: 14:12 18.10.2019

18 жовтня на Тетіївщині провели Урок футболу для школярів середньої ланки. Це було справжнє спортивне свято.

Професійна компетентність вчителя в умовах впровадження інклюзивної освіти

Дата створення: 10:57 18.10.2019

    17.10.2019 на базі Клюківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст.- д.с » педагогічними працівниками Тетіївського районного ІРЦ був проведений психологічний тренінг з елементами міні –лекції на тему: « Професійна компетентність вчителя в умовах впровадження інклюзивної освіти»: визначені основні компоненти професійної готовності педагогів до інклюзивної освіти, що складають її структуру-

Участь педагогічних працівників ІРЦ в команді психолого-педагогічного супроводу

Дата створення: 08:47 18.10.2019

Одним із основних завдань інклюзивно-ресурсного центру є участь педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру в командах психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої та дошкільної освіти . Педагогічні працівники Тетіївського районного ІРЦ  беруть активну участь в створенні ІПР, надають консультації адміністрації щодо роботи команди психолого-педагогічного супроводу. Так, перебуваючи в Теліжинецькому НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-д.с» на засіданні команди по створенню ІПР, директор ІРЦ Панова Н.І наголосила що створення команди психолого-педагогічного супроводу у закладі освіти з інклюзивним навчанням відіграє провідну роль у повноцінному й усебічному включенні дітей з ООП у освітній процес закладу. 

Здоровий спосіб життя провели в Галайківському НВО

Дата створення: 16:18 16.10.2019

  З метою формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та виховання моральних якостей молодого покоління,16 жовтня учні Галайківського НВО провели у вигляді змагань між командами «Топ-топ», «Шукачі скарбів» та «Дикуни» на смузі перешкод у лісі.

З Всеукраїнським Днем бібліотек

Дата створення: 08:00 30.09.2019

 

З Днем вихователя та працівників дошкільних закладів

Дата створення: 10:26 27.09.2019

Шановні працівники загладів дошкільної освіти Тетіївського району!

Зустріч з письменником

Дата створення: 16:06 25.09.2019

Зустріч з письменником

Стратегічна сесія в Тетіївському районі

Дата створення: 16:50 12.09.2019

12 вересня на базі Денихівської ЗОШ І – ІІІ ступенів представники закладів освіти району визначали стратегію розвитку освіти Тетіївського району до 2027 року. У роботі заходу взяли участь заступник голови районної ради Поліщук О.А., начальник відділу освіти В. Васютинський, керівники закладів загальної середньої і дошкільної освіти, працівники районного методичного кабінету. Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації представляла Ткач О.Ю.

Навчання заступників директорів з навчально - виховної роботи

Дата створення: 13:37 11.09.2019

11 вересня на базі районного методичного кабінету пройшли навчання заступники директорів з навчально - виховної роботи закладів загальної середньої освіти району. Деталізовувалися окремі питання процесу утворення освітніх програм закладу освіти, внутрішньої системи якості освіти, проходження інституційного аудиту. Також учасники заходу з'ясували проблемні моменти підвищення кваліфікації педагогічних кадрів зважаючи на нові вимоги і правила, шляхи підвищення ефективності роботи з обдарованими дітьми та модернізацію внутрішкільної та районної системи методичної роботи.