Наша гордість

Наша гордість - Наші випускники

Іван Федорович Драч

Випускник Теліжинецької середньої школи. Поет-шістдесятник, критик, співорганізатор і голова Народного Руху України (1989), голова президії  Конгресу української  інтелігенції (з 1995),    голова ради Товариства «Україна – світ», член комітету Національних премій України ім. Т.Г. Шевченка (1995), Член ради УНП (2003), Народний депутат України III та ІV скликань, Герой України.

Бондар Василь Васильович

Випускник Теліжинецької середньої школи. Письменник, журналіст, краєзнавець, голова Кіровоградської обласної організації Національної Спілки письменників України,  член творчих спілок: журналістської і письменницької. Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.В. Ястребова за 1997 р., премії ім. Євгена Маланюка за книгу прози „Смарагдові китиці у воді” (2002 р.) та лауреат премії ім. Дмитра Нитченка (2006 р.), редактор літературного часопису «Вежа».

Герасимчук Валерій Назарович

Випускник Денихівської середньої школи. Письменник, літературознавець, заслужений діяч мистецтв України, з 1987 рік - член спілки письменників України, делегат X (1- незалежного) з’їзду письменників України.   У  2005 році - за особистий внесок у розвиток української літератури, багаторічну творчу працю, активну громадську роботу письменнику Валерію Назаровичу Герасимчуку вручити відзнаку «За заслуги перед містом».

Кравчук Микола Іванович

Випускник Голодьківської середньої школи. Педагог, письменник - новеліст, лауреат премії ім. Ю. Яновського, перший лауреат обласної премії ім. Г. Косинки,  у 2004р. нагороджений срібним значком «Почесна відзнака НСПУ», був членом літературно-мистецького об’єднання «Край», членом літературної вітальні «Калинове гроно», почесним громадянином міста Тетієва.

Байраківський Анатолій Іванович

Випускник Бурківецької восьмирічної школи. Кандидат історичних наук, доктор філософії, академік Української Академії наук, член Міжнародної Академії наук. З грудня 2004 року – дійсний член Міжнародної академії інформатизації. Опублікував понад 100 наукових праць з проблем історії України, філософії, політології та культурології. Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та 5-ма медалями. Має почесні звання: «Почесний зв'язківець України» «Відмінник освіти України».

Киричук Петро Костянтинович

Випускник Скибинецької восьмирічної школи. Льотчик-винищувач, випробувач,  встановив три світових рекорди з льотного спорту, майстер спорту СРСР.

Балагура Олег Вікторович

В Випускник Денихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор ДП ДГ «Шевченківське», кандидат сільськогосподарських наук, меценат, депутат  Київської обласної ради ІІІ-IV скликань, з 1998 заслужений працівник сільського господарства України, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ-ІІ ступеня, грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», подякою Міністра аграрної політики України.